Bien Seramik’in yeni nesil seramik anlayışı yeni reklam filminde

PAYLAŞ

Bien Seramik’in yeni reklam filmi Mayıs ayında gösterime başladı. Bien’in  markasını konumlandırdığı “yeni nesil seramik” anlayışı ile çekilen film 2 ayrı versiyondan oluşuyor. “Daima Genç Daima Yeni” sloganının vurgulandığı reklam filmi birçok mecrada gösterimde. Bien’in yeni reklam filminin içeriği “yeni nesil seramik” anlayışı. “Daima genç, daima yeni” sloganının lansmanı niteliğindeki yeni reklam filmi, Bien’in 2017 koleksiyonlarından ürünler içeriyor.

Reklam filminde Bien’in sembolü haline gelmiş Bengal Kaplanı deyim yerindeyse başrolde yer alıyor. İngiliz model Sophia Lord’un, Bien tasarımları ile donatılmış mekanlarda, estetiği, konforu ve yeniliği nasıl yaşadığını takip ederek izliyorsunuz. Filmde rol alan İngiliz model Sophia Lord’un gençliği, Bien ürünlerinin yeni nesil seramik anlayışıyla adeta yarışıyor.

Çekimlerde; geniş yaşam alanlarında kullanılan Bien ürünlerinin mekanda nasıl bütünlük duygusu yaratabildiğine tanık oluyorsunuz. Bien’in önceki yıllara ait reklam filmlerinde de gördüğümüz Bengal Kaplanı ile seramik ve vitrifiye ürünlerinin özellikleri simgeleştiriliyor. Bien koleksiyonu insan-kaplan-ürün ilişkisi üzerinden anlatılıyor.

Bengal Kaplanı reklam yüzü oldu
Bien koleksiyonları markanın yüzü konumundaki Bengal Kaplanı’nın desenlerindeki gibi birbirinden farklı ve özgün bir görünüme sahiptirler. Bien markasının konumu da tıpkı kaplanın doğadaki varoluşu gibi benzerlikler gösteriyor: Genç, Dinamik, Farklı ve Sınırları Aşan.

Künye:
Reklam veren: Bien Seramik
Reklam veren Temsilcisi: Ebru Şener, Ali Naci Ülkü
Reklam Ajansı: Tezahürad
Yaratıcı Yönetmen: Mustafa Ordaş
Yönetmen: Mahir Birav
Görüntü Yönetmeni: Olcay Oğuz
Cast: Sophie Lord
Müzik: Rahman Altın
Kullanılan Mecralar: Tv, Radyo, Basın, Outdoor, İnternet