AXA Sigorta yeni kampanyasında “Yapabileceğini Biliyorsun” diyor

“Yapabileceğini Biliyorsun” sloganıyla yeni iletişim çalışmasına başlayan AXA Sigorta, TVF Milli Takımlar Resmi Sigorta Sponsoru ve AXA Sigorta Kupa Voley isim sponsoru olduğunu hatırlatıp kampanyada efsanevi voleybolcu Neslihan Demir’in hikayesini ekrana taşıyor.

AXA Sigorta, “insanların daha iyi bir yaşam sürmelerini sağlama” misyonu doğrultusunda yeni bir iletişim kampanyasını hayata geçirdi. Kampanya, her başarı hikayesinin arkasında insanların kendilerine duydukları özgüven ve inancın yer aldığının altını çiziyor. AXA Sigorta kampanyayla müşterilerinin hedeflerine ulaşmasına destek olacak ve daha ileriye gitmesini sağlayacak cesaret verici bir çözüm ortağı olma sözü doğrultusunda müşterilerine ilham veriyor ve “Yapabileceğini Biliyorsun!” diyor.

AXA Sigorta yeni kampanyasının lansmanını, isim sponsoru olduğu AXA Sigorta Kupa Voley finallerinde, seyircilere ilham verecek bir dijital film ile gerçekleştirdi. “Demir Yumruk” olarak tanınan hayallerinin peşinden giden başarılı voleybolcu Neslihan Demir’in hikayesinin izleyicilerle buluştuğu film Demir’in ilkokul yılları ile başlıyor. Filmde Neslihan Demir’in dünya çapında başarılara ulaşan bir voleybolcu olma yolunda karşısına çıkan engeller anlatılırken insanların hayallerini destekleyenler oldukça her şeyi başarabileceklerine vurgu yapıyor.

Batesmotelpro imzası taşıyan ve yönetmen koltuğunda Silvyo Behmoaras’ın oturduğu filmin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirildi ve 60 günlük bir ön çalışmanın sonucunda bir günde tamamlandı. İlk kez Malatya’da gerçekleştirilen AXA Sigorta Kupa Voley Erkekler Finali’nde gösterilen film, dijital mecralarda yayınlanacak.

Kampanyanın Künyesi:
ReklamverenAXA Sigorta
Reklamveren Temsilcileri: Alper Tanyer, Özge Altıntaş, Onur Gül, Nur Özkan, Begüm Bozkurt
Ajans: Batesmotelpro
Senaryo: Volkan Öge / Uğur Karaman
Müşteri Yönetimi: Tansu Tunçel
Yönetmen: Silvyo Behmoaras
Yapımcı: Bora Yüksel
Görüntü Yönetmeni (D.O.P.): Eren Yıldız
Proje Yönetimi: Berra Şeftalicioğlu
1.Reji: Berkant Kurban
2.Reji: Yunus Yıldız
Kostüm & Sanat: Büşra Yüksel
Kamera Asistanları: Tarık Şenvardar, Cem Akdeniz
Prodüksiyon: Arif Okur, Necati Alp, Eyüp Duman, Aycan Akboy, Cem Ildız
Işık: Emre Çölükoğlu, Batuhan Karadağoğlu, Hasan Arslan
Ses: İlbey Kaya, Onan Karagözoğlu
Saç & Makyaj: Yasemin Vurgun Bora, Gürkan Özcan
Düzenleme: Osman Emre Çelik
Color: Ercan Küçük
Ses Dizayn&Mix: Karasinek

İLGİLİ HABERLER