Youth Talks Türkiye 2019 gençlere umut oldu!

Marketing Türkiye tarafından gençlere geleceği ve gelecek trendlerini anlatmak için hayata geçirilen Youth Talks Türkiye 7 Kasım’da Kanyon Cinemaximum’da gerçekleşti. İlham veren konuşmacıların ve ufuk açan sunumların gençlerle buluştuğu Youth Talks Türkiye’de renkli anlar yaşandı.

İlk defa bu yıl düzenlenen Youth Talks 2019 etkinliği “Next Step for Next Generation” sloganıyla gerçekleşti. “Umut dolu bir zirve” yaratma amacıyla başlayan Youth Talks iş dünyasından, ajanslardan, espor ve sanat dünyasından önemli isimleri gençlerle buluşturdu. Gün boyunca 56 konuşmacının sunumlarını gerçekleştirdiği Youth Talks 2019’dan Marketing Türkiye okurları için bir derleme yaptık.

Youth Talks 2019’un açılış konuşmasını Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen gerçekleştirdi.

Fuaye alanına HTC Vive ve Marketing Toys tarafından yerleştirilen VR setleri büyük ilgi gördü.

Future Bright Kurucusu ve Yönetici Ortağı Akan Abdula “Algoritmalar Çağında Yeni Gençlik ve sinema alışkanlıkları” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi.

Faruk Eczacıbaşı “İçselleştirilmesi gereken 4 konsept: Esneklik, yakınsama, ağ yapısı ve karanlık taraf” adlı sunumuyla gençlerle bir araya geldi.

Burhan Öçal ve Turgay Adıyaman “Kişisel Marka Rehberi” adlı sunumlarının yanı sıra neşeli görüntüleriyle etkinliğin enerjisine enerji kattı.

Lenovo Genel Müdürü Emre Hantaloğlu “Fırsatlar Dünyası: Espor ve Gaming” temalı Lenovo salonunun açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Gençler ve konuşmacılar fuaye alanında buluştu.

Pegasus Havayolları Genel Müdürü Mehmet Nane “İlham Verenler” adlı sunumuyla sahnedeydi.

Sevilen radyocu Geveze “İşte mutluluk” konulu sunumuyla izleyicilerle buluştu.

İLGİLİ HABERLER