Yarının Kurallarını Yazacak Profesyonellere İlham Verecek Bir Sertifika Programı

Yeni nesil eğitim ve danışmanlık şirketi BrandInspire, Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları ile imzaladığı ortaklık doğrultusunda ilk sertifikalı program için kayıtları başlattı. Koç Üniversitesi-BrandInspire Ortaklığıyla gerçekleşen Yeni Nesil Pazarlama ve İletişim Sertifika Programları’nın ilki 1-30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

logo2Pazarlama ve iletişim sektörüne yıllarını vermiş üç deneyimli isim tarafından kurulan yeni nesil eğitim ve danışmanlık şirketi BrandInspire, özel kurgulanmış maksimum fayda odaklı stratejiler ışığında, kurumlar ve profesyoneller için yeni nesil eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyor. Deneyimini kurucularının sektöre adadıkları yıllardan; gücünü başarı odaklı, dinamik ve kurumsal ekibinden alan BrandInspire hem geleneksel hem de dijital pazarlama ve iletişim alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek pazarlama profesyonellerine ve dolayısıyla sektöre katma değer yaratacak hizmetleri derinlikli bir bakış ile tasarlıyor… BrandInspire, yeni nesil pazarlama ve iletişim eğitimleri ve danışmanlık hizmetleriyle Türkiye’de tek kaynaktan sunulan, sektörün ihtiyaçlarına göre yapılandırılmış ve en kapsayıcı kurum olmayı hedefliyor. BrandInspire’ın önümüzdeki aylarda gerçekleştireceği ileri seviye eğitim ve danışmanlık çözümleriyse dijital pazarlama ve iletişim alanlarında çalışanların ufkunu açacak. Modern pazarlama ve iletişim alanına odaklanan BrandInspire, aynı zamanda markalara veri odaklı stratejik danışmanlık hizmetleri de veriyor. BrandInspire, bu kapsamda markaların farklı ajanslar, departmanlar ve kaynaklardan edindikleri verileri multidisipliner bir bakış açısıyla inceleyerek, geniş bilgi ve tecrübesiyle stratejik karar aldırıcılara ve katma değerleri çıktılara dönüştürüyor.

Veri odaklı stratejik danışmanlık

Adsız2Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları, 21’inci yüzyılın vizyon sahibi yönetici ve yönetici adaylarının bireysel ve profesyonel gelişim ile ilgili yüksek beklentilerini karşılamayı hedefliyor. İş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik olarak genel katılıma açık programlar ve özel kurumsal eğitim programları tasarlayan Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları, Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü altında faaliyet gösteriyor.

Yeni iş birlikleri ve bağlantılar sunuyor

Vaka analizleri, grup ve proje çalışmaları, simülasyonlar ve daha pek çok araçla zenginleştirilen programlar, günümüzün rekabetçi iş dünyasında katılımcıların pazarlama, iletişim, liderlik, strateji, değişim yönetimi, inovasyon ve daha pek çok alanda eğitimler sunarken, farklı şirket ve sektörlerden katılan kişiler arasında bilgi ve deneyim alışverişi sağlanması, yeni işbirliği fırsatları ve sosyal bağlantılar yaratılması açısından da mükemmel bir ortam sunuyor. Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları seçkin konularda genel katılıma açık eğitimleri yerli ve yabancı stratejik ortaklıklarıyla birlikte düzenliyor ve lisans, sertifikasyon ve içerik açısından tek olma özelliği taşıyor. Dünya standartlarında kaliteli bir eğitim hizmeti sunduğu programlar arasında, Türkiye’de tek olan Prosci lisanslı Değişim Yönetimi Sertifika Programı, CIPS ortaklığında Satın Alma Sertifika Programı, EY ile ortak gerçekleşen Aile Şirketlerinde Genç Liderler Programı ve Koç Üniversitesi, Borsa İstanbul BISTEP: Şirketler için Kurumsal Değişim Programı yer alıyor.

Koç Üniversitesi-BrandInspIre Yeni Nesil Pazarlama ve İletişim Sertifika Programı Neden Farklı?

Adsız

➞ Pazarlama ve iletişimin hem akademide hem de sektörde liderleri tarafından organize ediliyor. Sektörde ilk defa Marketing Türkiye’nin pazarlama deneyimi, Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları’nın eğitim alanındaki tecrübesi bir araya geliyor.
➞ Markalar için pazarlama, markalaşma ve pazarlama iletişiminin temellerini inceleyerek başlayan eğitim, buz dağının görünmeyen kısımlarına da değiniyor. Markalaşma ve araştırmadan büyük veriye, entegre pazarlamadan online itibar yönetimine, web pazarlaması ve dijital reklamcılıktan içerik pazarlamasına kadar farklı konularda profesyonellere bilgilerini güncelleme fırsatı sunuyor.
➞ Profesyoneller bu eğitimde dersleri, alanının en üst seviye uzmanlarından alıyor. Akademik ve sektörel tecrübenin birleşiminden güç alarak hazırlanan içerik, programın hedef kitlesi olan pazarlama ve iletişim profesyonellerinin markalarını geleceğe taşımalarında yardımcı olmayı amaçlıyor.
➞ Hızla değişen modern pazarlama dünyasında güncel bilgiler, stratejiler ve çözümlere hâkim, donanımlı profesyonellerin sektörde katma değer yaratacağına inanıyor ve bu misyonla hareket ediyor.
➞ Geleneksel ve dijital disiplinleri bir bütün olarak ele alarak pazarlama ve iletişimcilerin en kritik noktalara dokunan bilgileri kendi markalarının stratejilerini şekillendirmede kullanmasını sağlamayı amaçlıyor.

9 gün sürecek sertifika programına kimler başvurmalı?

➞ Pazarlama ve iletişim profesyonelleri, ürün ve marka yöneticileri,
➞ Dijital pazarlamaya ilgi duyan üst düzey yöneticiler,
➞ Pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen lisans mezunları…

BrandInspire sektördeki eğitim ihtiyacını karşılayacak

gunseli.o2Günseli Özen
Marketing Türkiye
Genel Yayın Yönetmeni

“Yıllar önce toprağa bir tohum bıraktım ve bugün meyvelerini topluyorum. İşte o meyve sektöre hep en çok ihtiyaç duyulan eğitim ve danışmanlık hizmetlerini ajanslar üstü bir yapıyla sunuyor. Yıllardır farklı markalardan dinlediğim bir talep aslında bu; nitelikli eğitimlerden geçmiş bir ekip ve farklı ajanslardan alınan hizmetler sonucunda toplanan tüm verinin kurum için değer yaratacak şekilde anlamlandırılması… Sonunda bir gün ilham geldi ve daha önce de birlikte hep güzel işlere imza attığımız değerli ortaklarım Cüneyt Karakaya ve Tevfik Bülent Öngün ile vakit kaybetmeden çalışmalara başladık. Bu yolculukta eğitim alanında Türkiye’nin en güvenilir markalarından biri olan Koç Üniversitesi ile de sertifikalı eğitimlerimiz için ortaklık yaptık.”

Bilimsel verileri sektör pratikleriyle birleştirdik

orpen2Örpen İstanbullu
Koç Üniversitesi
Yönetici Geliştirme Programları Yöneticisi

“Koç Üniversitesi – Brandinspire Yeni Nesil Pazarlama ve İletişim Sertifikasyonu ile Marketing Türkiye’nin büyük desteğini yanımıza alarak, iş dünyası için yine bir ilke imza atıyoruz. Doğru stratejik ortakla, doğru zamanda gerçekleştirebilmek için uzun zamandır beklettiğimiz bu eğitimi BrandInspire ile gerçekleştiriyoruz. Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları–BrandInspire olarak, iş dünyasına ve bu konuda kendisini geliştirmek isteyen her bireye yönelik, diğer pazarlama programlarından çok farklı bir programı ‘Yeni Nesil Pazarlama ve İletişim Sertifika Programı’nı hayata geçirecek olmanın heyecanını taşıyoruz. Sektör çalışanlarının ihtiyaç duydukları bilgiyi bilimsel veriler, analizler ve dijital trendler ile desteklemenin yanı sıra, ölçümleme, veri analitiği, pazarlamanın temelleri gibi konuları dagöz ardı etmeyen çok kapsamlı bir program ile karşınızdayız.”

Daha fazla bilgi için:

Koç Üniversitesi-BrandInspire Yeni Nesil Pazarlama ve İletişim Sertifika Programı ile ilgili daha fazla bilgi almak ve eğitmenleri incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz…

BrandInspire: www.brandinspire.co 

Koç Üniversitesi: http://ygp.ku.edu.tr

 

 

 

İLGİLİ HABERLER