Swıssôtel The Bosphorus, İstanbul’da iki üst düzey atama

PAYLAŞ

Swıssôtel The Bosphorus, İstanbul’un Satış ve Pazarlama Direktörlüğü’ne Aysun Dolanbay, Pazarlama Ve Halkla İlişkiler Direktörlüğü’ne ise Beril Başbudak getirildi.

Aysun DolanbaySwissôtel The Bosphorus İstanbul’daki diğer atamaysa Pazarlama ve Halkla İlişkiler Direktörlüğü’ne getirilen Beril Başbudak ile oldu. Başbudak, Yeditepe Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans programından mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde Reklamcılık üzerine eğitim aldı. Son olarak Mandarin Oriental, Bodrum’da sırasıyla Pazarlama Müdürlüğü ve İletişim Müdürlüğü görevini yürüten Başbudak, Haziran 2018 itibarıyla Swissôtel The Bosphorus, İstanbul bünyesindeki yeni görevinde yer alacak.

Beril_BasbudakSwissôtel The Bosphorus İstanbul’daki diğer atamaysa Pazarlama ve Halkla İlişkiler Direktörlüğü’ne getirilen Beril Başbudak ile oldu. Başbudak, Yeditepe Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans programından mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde Reklamcılık üzerine eğitim aldı. Son olarak Mandarin Oriental, Bodrum’da sırasıyla Pazarlama Müdürlüğü ve İletişim Müdürlüğü görevini yürüten Başbudak, Haziran 2018 itibarıyla Swissôtel The Bosphorus, İstanbul bünyesindeki yeni görevinde yer alacak.