Pharmaton’un Anneler Günü Reklamı İlk Kez Marketing Türkiye’de!

Pharmaton’un “öpücük” temalı Anneler Günü videosu ilk kez Marketing Türkiye’de görücüye çıkıyor.

Milletçe öpmeyi ne çok sevdiğimiz içgörüsünden yola çıkan Pharmaton, bu özel günde anneleri bolca öptürmeyi görev edinen bir reklam hazırlamış. Anneler Günü’ne özel, pozitif ve eğlenceli bir reklam ortaya çıkaran markanın amacı; izleyen herkese milletçe öpmeyi ne kadar sevdiğimizi hatırlatırken, söz konusu annelerimiz olduğunda ise öpücüğün bambaşka bir boyut aldığını göstermek olmuş. Bir öpücüğün tüm hediyelere bedel olduğunun altını da çizen Pharmaton, anneden alınan enerjinin başka kimseden alınamayacağı konusunu da özellikle vurgulamayı unutmamış.

“Kimseleri de senin gibi öpmüyoruz be anne…”

Sevecen ve sempatik öpücük anları üzerine yoğunlaşan reklam, kurgusuna “öpüyoruz” diyerek başlıyor ve hepimizin oldukça aşina olduğu durumları hatırlatıyor. Oldukça eğlenceli ve pozitif ilerleyen reklamın iyice yükselen duygusal atmosferi, “Amaaa kimseleri de senin gibi öpmüyoruz be anne…” diyerek yerini esas mesaja bırakıyor. Enerji vermek konusunda kendisi de oldukça iddialı olmasına rağmen; annelerimizden aldığımız enerjiyi kimseden almadığımızı da vurgulamayı ihmal etmeyen marka, herkesten de bir söz alarak, annelerini öpmesini istiyor.

Pharmaton, gülümseme ve öpücük içeren yeni reklamıyla hepimize annelerimizi öpmeyi hatırlatırken, finalde bir öpücük de kendisi konduruyor.

Kampanya Künyesi

Reklamveren: Pharmaton
Reklamveren Temsilcileri: Sena Faga, Zeynep Can, Serli Çubukçu
Reklam Ajansı: Tick Tock Boom
Kreatif Direktör: Gürkan Gürel
Müşteri Direktörü: İbrahim Özay
Müşteri İlişkileri Ekibi: Ayberk Sözer, Melis Özdemir
Proje Yöneticisi: Bensu Şengül
Yönetmen: Gürkan Gürel
Görüntü Yönetmeni: Fatih Türker
Müzik: Allstars
Yapımcı: Ahmet Üzgün
Yapım Evi: Pre Production

İLGİLİ HABERLER