Pazarlama dünyası M.E. Talks’ta buluşuyor

PAYLAŞ

Reklamverenler Derneği’nin pazarlama deneyimleri paylaşım buluşmaları M.E. Talks etkinliklerinin ilki, 23 Şubat Perşembe günü, 19.00’da Kolektif House Sanayi’de düzenlenecek. Her ayın son perşembe günü gerçekleştirilecek olan M.E. Talks, sektörün önde gelen isimlerininin tecrübeleri ve hikayeleriyle genç iletişim ve pazarlama profesyonellerine ilham vermeyi amaçlıyor.

Lifestyle1 (1)
Kamuran Uçar

23 Şubat Perşembe günü başlayacak olan M.E. Talks’ın ilk konuşmacı konuğu ise Kamuran Uçar olacak. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği’nden yüksek lisansla 1996 yılında mezun olan Uçar, Unilever’deki kariyerine 1999 yılında başladı. Yıllar içinde yerel ve global bir çok çalışmaya liderlik yaptı. Uçar 2016 yılı itibarıyla, Unilever Türkiye Ev Bakım Kategorisi Başkan Yardımcısı, Unilever Türkiye, Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Kafkasya, Ev ve Kişisel Bakım Kategorileri Başkan Yardımcısı ve Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürüyor.

Uçar’ın sektöre dair fırsatları ve kendi deneyimlerini paylaşacağı bu keyifli etkinliğin biletlerini rvd@rvd.org.tr‘den ya da 0212 351 55 48 no’lu telefon aracılığıyla temin edilebilirsiniz.