Ömürden Sezgin Goodjob ailesine katıldı

Pazarlama dünyasının önde gelen isimlerinden Ömürden Sezgin, Goodjob ile yeni başarılara imza atmaya hazırlanıyor.  Türkiye’nin lider e-ticaret platformu n11.com’un kurucu marka pazarlama müdürü Ömürden Sezgin, benzer başarı hikayeleri yaratmak adına Goodjob ile markaların geleceğine yön verecek.

Ömürden Sezgin

Ömürden Sezgin

Samsun Anadolu Lisesi’nin ardından, 2004 yılında ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olan Sezgin, 2007’de de ODTÜ Bilişim Yönetimi yüksek lisansını tamamladı.  2004-2006 yılları arasında Robert Bosch’ta iş geliştirme mühendisi, 2007-2012 yılları arasında, Marka Danışmanı olarak çalışan Sezgin; 2012- 2018 yılları arasında da alışveriş sitesi n11.com‘un kurucu marka pazarlama müdürü olarak görev yaptı. Markalaşma, e-ticaret, girişimcilik ve dijital pazarlama konuları üzerine konferans ve seminerlere konuşmacı olarak katılan Sezgin, İTÜ Çekirdek’te girişimci mentörlüğü yapıyor.

Sonradan Gurmeler, Sırtçantalılar sosyal topluluklarının ve Gurmebüs adlı şehir etkinliğinin kurucusu, TecrübEM, SeyahatnamEM ve Yerim Seni İstanbul kitaplarının fikir sahibi ve yazarlarından olan Sezgin, İyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor. “Hayal” adında bir kız babası olan Sezgin, hayat enerjisini isminden, ailesinden ve toplumsal projelerinden alıyor.

 Goodjob Kurucu Ortağı ve Marka Stratejisti Eren Özata da Sezgin’in ekibe katılmasının önemli bir stratejik adım olduğunu belirterek şöyle devam etti:  “Bu yıl 8. yılımız. Bugüne kadar konuşan değil iş yapan bir şirket olmaya çalıştık. İş yapmanın ve sonuç üretmenin ne olduğunu Türkiye’ye ispatlamış kişilerle kendi alanımızda büyümek şirket olarak önceliğimiz. Bu anlamda Sezgin’in, dijital markalaşma projeleri başta olmak üzere, ülkenin markalaşma yolculuğunda önemli katkılar sağlayacağından hiç şüphemiz yok.”

Goodjob kurucu ortağı Serhan Ok “Ömürden ile yıllarca beraber çalıştık. Hem ticari markalar için, hem de toplumsal konularda yaptığı işlerle ses getiren biri. Bir marka için çalışmaya başladığı andan itibaren onun en büyük fanatiği haline geliyor. n11.com’un kuruluşu ve liderliğe gittiği dönemdeki çabaları, enerjisi, tecrübesi ve özellikle de dijital bakış açısı Goodjob açısından çok önemli. Ömürden bize yepyeni bir yol açacak. “ diye belirtiyor.

 

İLGİLİ HABERLER