Nike yeni ürünlerini Amerikan Futbol Ligi oyuncularının kar maçıyla tanıttı

Geçen sene Boston bölgesinde insanların ‘k’ar günü’ çığlıklarıyla yaşadığı acımasız hava koşullarının ardından Nike, bu yılki ilk kar fırtınasını coşkuyla karşıladı. Marka, kışlık ürünlerini tanıtmak için yayınladığı yeni reklam filminde kar fırtınasıyla kapanmış ve kaosa uğramış bir şehirde,karı fırsat bilerek oyun oynamak için sokaklara dökülen NFL ((National Football League / Amerikan Ulusal Ligi) oyuncularına yer verdi.

New England Patriots’un kahramanı Rob Gronkowski ve Miami Dolphins’den  Ndamukong Suh’un başı çektiği  reklam filmi, Odell Beckham Jr., Le’Veon Bell, Eugenie Bouchard, Antonio Brown, Elena Delle Donne, Marlen Esparza, Paula Findlay, Lauren Fisher, Paul George, AJ Green, Draymond Green, Luke Kuechly, Sydney Leroux, Carli Lloyd, Marcus Mariota, LeSean McCoy, Ben Roethlisberger, Eric Weddle ve Steven Stamkos gibi birbirinden başarılı sporcuların reklamın sloganı “Snow Day” ile bir araya gelişlerinin oluşturduğu eğlenceli görüntülerden meydana geliyor.

Biscuit Filmworks tarafından Wieden & Kennedy Portland ile oluşturulan ve yönetmenliğini Steve Rogers’ın üstlendiği reklam filmine ek olarak marka, Nike ürünlerine teşvik için sosyal medyada  #GetOutHere etiketiyle yer aldı.

Aynı zamanda iki dakikalık epik reklam filmine ek olarak sporcuların en sevdikleri karlı güne ait olan anılarını anlattıkları sahne arkası görüntülerinin yer aldığı video yayınlandı.

İLGİLİ HABERLER