Muharrem İnce’nin seçim sloganı belli oldu: Artık Tamam

Seçim gündemi ülkeyi ele alırken cumhurbaşkanı adayları iletişim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi’nden cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce’nin seçim sloganı da belli oldu. İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasından sonra gündeme gelen “Tamam”ı slogan olarak kullandı.

Geçtiğimiz günlerde cumhurbaşkanlığına adaylığı açıklanan Muharrem İnce, Twitter hesabından seçim afişini paylaştı. Twitter hesabından “Artık Tamam” yazılı afişi paylaşan İnce, “Bizim mücadelemiz baskının yerine hürriyeti, korkunun yerine huzuru, kinin ve nefretin yerine sevgi ve hoşgörüyü koymak isteyenlerin mücadelesidir” yazdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Salı günü AK Parti Meclis Grubu’nda yaptığı konuşmada “Tek dertleri Erdoğan’ı yıkmak. Bizi Başbakanlığa da, Cumhurbaşkanlığına da milletimiz getirdi. Millet ne zaman ‘Tamam’ der ise o zaman çekiliriz” demişti.

Erdoğan’ın açıklamasından sonra sosyal medyada “T A M A M” başlığı altında 1 milyondan fazla paylaşım yapıldı. #TAMAM etiketi dünya sıralamasında da birinci olurken Millet İttifakı’nın diğer parti liderleri de söz konusu sloganı sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Muharrem İnce’nin önceki seçim sloganı “Türkiye’ye Güvence Muharrem İnce” idi. İnce’nin seçim yarışı kızışırken ağırlıklı olarak hangi sloganı kullanacağı da merak konusu…

İşte Muharrem İnce’nin Twitter paylaşımı

 

İLGİLİ HABERLER