Kaya Palazzo Girne’nin reklam yıldızı Marie Antoinette…

Kaya Hotels and Resorts’un lüks oteller zinciri Palazzo Luxury Collection’ın Kıbrıs’taki yeni, ihtişamlı tesisi Kaya Palazzo Girne’nin lansman kampanyası yayında…

Mimari olarak Versay sarayından ilham alan otelin kampanyasında,mekanın görkemi ve güzelliğiyle birlikte hemen öne çıkan bir karakter var: Fransa’nın son kraliçesi Marie Antoinette… Lüks ve zarafete olan tutkusuyla ünlü olan genç kraliçe, sarayda verdiği dillere destan partileri ve giydiği göz kamaştıran tuvaletleriyle Paris “creme de la creme”inin örnek aldığı ışıltılı yıldız olmuştu.

Ajans Ultra tarafından hazırlanan, Atlantik Film yapımcılığında, kraliçenin yurttaşı Pascal Dasch yönetiminde gerçekleşen Kaya Palazzo Girne reklam filminin öyküsü, 1877 yılında Versay sarayından sıkılıp; “Daha fazlasını istiyorum!” diyen Marie Antoinette’in hizmetçisi ile birlikte kendini, 2018 yılında “yeni sarayı Kaya Palazzo Girne’de” bulmasıyla başlıyor. Ardından otelin ihtişam dolu, benzersiz mekanlarını tatlı bir şaşkınlık, beğeni ve heyecanla ard arda keşfeden kraliçenin yeni sarayın sunduğu eğlence seçeneklerinin de tadını çıkarmasını izliyoruz.

Reklam filmi, hayatında bir kez bile denizi görmeyen Marie Antoinette’in bu arzusunu da gerçekleştirerek, kendini Akdeniz’in mavi sularına bırakmasıyla sonlanıyor. Kaya Palazzo Girne lansman kampanyasıyla, “bir tatilden daha fazlasını” isteyen konuklarına, Marie Antoinette’in bile hayran kaldığı saray ihtişamında lüks bir tatil vaad ediyor.

Kampanya Künyesi

Reklamveren: Kaya Hotels & Resorts

Ajans: Ultra

Yapım Şirketi: Atlantik

Yönetmen: Pascal Dasch

Müzik: Jingle House

Vokal: Ada Sanlıman

Fotoğraf: Ogün Işık

Medya Ajansı: OMD

İLGİLİ HABERLER