Instagram fenomenleri Karaköy’ü Instaxladı

Fujifilm’in, en sevilen ve nostaljik yapısıyla sempatisini asla kaybetmeyen ürünü Instax, keyifli bir Instagram etkinliğine  imza attı.

Pim Karaköy’de Instagram fenomenlerini ve bloggerları buluşturan Instax, grafitileriyle ve renkli sokaklarıyla kendine has bir semt olan Karaköy’de mini bir fotoğraf etkinliği düzenledi. Gezi esnasında çekilen birbirinden güzel ve yaratıcı fotoğrafları #InstaxlaAnıYakala hashtagiyle paylaşan fenomenler takipçilerinden de bir hayli ilgi görürken, takipçilerle de bir yarışma düzenlendi. #InstaxlaAnıYakala hashtagiyle takipçilerinden çektikleri fotoğrafları göndermelerini isteyen fenomenlerin, en beğendikleri fotoğrafa Instax70 hediye etmelerinin ardından etkinlik sona erdi.

Fuji’nin yeni dijital ajansı Wox Digital (http://woxdigital.com/)tarafından gerçekleştirilen etkinlik, Instagram’da son derece  olumlu geri dönüşler aldı. Yüzlerce yoruma verilen anında cevaplarla takipçilerin de etkin bir şekilde dahil olduğu etkinliğe, kısa süre içerisinde 3552 fotoğraf gelirken, Instax Türkiye (https://instagram.com/instaxturkiye/) Instagram sayfası takipçi sayısını %130 artırdı.

Son dönemlerde doğal pazarlama ve etkili Twitter etkinlikleriyle adından sıkça söz ettiren Wox Digital, Unilever, Finansbank, Fuji, Mapfre, Koc Holding gibi sektöründe lider markaların dijital projelerini uyguluyor ve sosyal medya hesaplarını yönetiyor.

İLGİLİ HABERLER