Communication Partner uluslararası ligde

PAYLAŞ

Holmes Report’un oluşturduğu EMEA genelinde 2016 yılının PR ajansları finalist listesi yayımlandı. Communication Partner İletişim Danışmanlığı, Holmes Report tarafından EMEA – Middle East kategorisinde 2016 yılının ilk beş PR ajansı arasında seçildi. Yılın danışmanlık şirketleri Holmes Report editörleri tarafından, 200’ün üzerinde global ajansın performansını değerlendiren kapsamlı bir araştırmayla belirlendi. Kazananlar 23 Mayıs 2017’de Londra’da düzenlenecek törende ödüllerini alacak.

Holmes Report, EMEA – Middle East kategorisinde 2016 performansıyla “Yılın PR Danışmanlık Şirketleri” listesinde ilk 5 finalist ajans arasında gösterdiği Communication Partner için şu bilgilere yer verdi:

“Türkiye’de 10’uncu yılını kutlayan Communication Partner, yeni kazandığı Türkiye Finans, Abbvie, IFC, Letgo, Garenta, ikinciyeni.com, Arvento, Eurofins gibi markaların yanı sıra Barilla, KFC, Tofaş/Fiat, Amway, First Quantum, Enerjisa, Orhan Holding, Oyak Çimento Grubu, Otokar, DemirDöküm, Ekici, Pimapen ve TPF gibi müşterilerine de başarılı işler yapmaya devam etti. Şirketin yönetici ortakları Kerem Ayırtman ve Ufuk Çarşıbaşı, marka iletişimi konusuna yaratıcı bir yaklaşım getirmeye odaklanarak reklam ajanslarının geleneksel liderliğine meydan okudular.”

Communication Partner Yönetici Ortağı ve Genel Müdürü Kerem Ayırtman, Holmes Report tarafından 2016 yılın PR ajansları listesinde Orta Doğu Bölgesi’nden 5 finalist arasında yer almaktan gurur duyduklarını belirterek, bu başarıdan dolayı tüm ekiplerine ve kendilerine inanan müşterilerine teşekkür etti.