CHP seçim şarkısı konusunda anlaşmaya vardı: “Kandıramazsın Beni”

Sosyal medyada esen T A M A M fırtınası muhalefet partilerinin seçim stratejilerini de şekillendiriyor… CHP’nin sözlerinde “1-2-3-4 tamam” ifadelerine yer verilen Yıldız Tilbe’nin “Kandıramazsın Beni” şarkısının kullanımı için anlaştığı iddia edildi.

Türkiye seçim atmosferine girmişken siyasi partiler dört koldan iletişim çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Milletimiz tamam derse çekilirim” sözlerinin karşı kampanyaya dönüştürülmesi muhalefet partilerinin stratejilerini belirleyecek gibi görünüyor.

Gerçek zamanlı pazarlama kampanyası haline geldi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı konuşmada “Milletimiz tamam derse çekilirim” sözünün ardından adeta bir gerçek zamanlı pazarlama kampanyasına dönüştürülen “T A M A M” ifadesi muhalefet partileri tarafından sahiplendi. Gün boyu 1 milyondan fazla “T A M A M” tweet’i atılırken Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce sosyal medyada seçim sloganı olarak “Artık Tamam” ifadesini kullandı.

Medya Tava’da yer alan habere göre CHP seçim şarkısı konusunda da aynı kampanyayı sürdürecek. Zira sözleri Yıldız Tilbe’ye ait olan “Kandıramazsın Beni” şarkısının seçim hazırlıkları sırasında kullanılması konusunda prodüksiyon şirketiyle anlaşıldı. “1-2-3-4 tamam, daha da katlanamam” gibi sözlere sahip olan şarkı CHP’nin seçim kampanyasında kullanılacak.

 

 

İLGİLİ HABERLER