Bugün buradayım yeni yılda Roma’da!

Akıllı çözümler sunan Multinet Up’ın iştiraklerinden Parantez  yeni bir kampanya başlattı. Şimdi Multinet kart kullanıcıları Parantez’den  kazandıkları her 10 TL TATLIPARA için aynı zamanda bir çekiliş hakkı kazanıyor. Çekiliş sonunda bir Parantez üyesi yeni yılda Roma’da iki kişilik, iki gün iki gece gurme tatili kazanacak.

Parantez üyeleri 1 Ekim – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında “Bugün Buradayım!” diyerek kazandıkları her 10 TL TATLIPARA için bir 1 çekiliş hakkı elde edecek. Ocak ayında gerçekleştirilecek çekilişin sonucunda bir Parantez üyesi, İtalya’nın başkenti Roma’da lüks otelde iki kişilik 2 gün 2 gece konaklama ve bir akşam yemeğini içeren tatil paketi kazanacak. İki kişi için gidiş dönüş Roma uçak biletini de Parantez hediye edecek.

Avrupa’nın çekim merkezlerinden, tarih dolu Roma’da bu güzel tatili kazanmak üzere kampanyaya katılmak için Parantez üyesi olmak gerekiyor. Kampanyaya katılmak isteyen ancak üye olmayan Multinet Up kart kullanıcıları www.parantez.com web sitesine girerek veya Parantez mobil uygulamasını indirerek Multinet kartındaki bilgileriyle üye olabiliyor. Ayrıca Multimobil uygulamasını indirip Multinet kartı ile üye olanlar da bu uygulama ile Parantez’den TATLIPARA kazanmaya başlayıp kampanyaya katılabiliyor.

Kullanıcılar, Parantez ve Multimobil uygulamalarından ya da Parantez web sitesinden sisteme giriş yaparak yemek yiyeceği Parantez noktası restoranın sayfasında “Bugün Buradayım!” butonuna basıyor. Kullanıcı yaptığı ödemede 10 TL üzeri harcamalar için harcama tutarının %15’ine kadar TATLIPARA kazanıyor. Kazanılan TATLIPARA miktarı 10 TL’ye ulaştığında ise Roma tatili için bir çekiliş hakkı elde ediliyor. TATLIPARA ile kazanılan her 10TL yeni bir çekiliş hakkı anlamına geliyor. Kullanıcılar yıl sonuna kadar diledikleri kadar çekiliş hakkı elde edebiliyor.

İLGİLİ HABERLER