Binlerce kitap ve sevilen yazarlarla sohbet şansı ‘Uğurlu Kütüphane’de

Alışverişin uğurlu adresi n11.com, 16-30 Kasım tarihleri arasında n11.com Youtube kanalı üzerinden yapılacak canlı yayın ile sevilen yazarları ’Uğurlu Kütüphane’’ sayfasında kitapseverlerle buluşturacak. Yazarlarla sohbet etme fırsatının yanı sıra binlerce kitap ve sürpriz fırsatların da yer alacağı sayfa, meraklılarını bekliyor.

Alışverişin uğurlu adresi n11.com, yeni sayfası ‘Uğurlu Kütüphane’yi kitapseverlerle buluşturuyor. ‘’Uğurlu Kütüphane’’ sayfası sevilen yazarları n11.com Youtube kanalı üzerinden yapılacak canlı yayınla kitapseverlerle bir araya getirecek. 16-30 Kasım tarihleri arasında hafta içi her gün saat 11.00–11.30 arası n11.com stüdyolarından yapılacak olan canlı yayın ile izleyiciler Twitter üzerinden yazarlara sorularını yöneltebilecekler.

n11.com platformunda yer alacak ‘Uğurlu Kütüphane’ sayfası, sevilen yazarlarla sohbet etme şansının yanı sıra, 2015’in en çok satan kitap listesi, imzalı kitaplar, çizgi romanlar, eğitim ve sınav kitapları, indirimli setler ve o güne özel fırsatları da içerecek. ‘Uğurlu Kütüphane’, Ahmet Cemal, Aret Vartanyan, Azra Kohen, Bahadır Yenişehirlioğlu, Buket Uzuner, Ersin Karabulut, Merve Yıldırım, Okay Tiryakioğlu, Özlem Denizmen, Talha Uğurluer ve Yalvaç Ural gibi hem edebiyatın sevilen ve sayılan isimleri, hem de son dönemin genç isimleriyle sohbet şansı sunacak. n11.com sosyal medya hesapları üzerinden Uğurlu Kitap Günleri adına yapılacak sürprizlerle devam edecek olan Uğurlu Kütüphane, tüm kitapseverleri ve meraklılarını bekliyor.

 

İLGİLİ HABERLER