Barış Arduç ve New Balance’tan Yedikule Hayvan Barınağı’na destek

New Balance’ın Barış Arduç X NB sonbahar kış koleksiyonunda yer alan parçaların satışından elde edilen gelirin bir bölümü, Yedikule Hayvan Barınağı’na bağışlanıyor. 

Türkiye’de sokak hayvanlarının zor durumuna hâlâ bir çözüm bulunamadığı gibi ülkenin dört bir yanından gelen içler acısı barınak haberleri yürekleri acıtıyor. New Balance’ın, yeni koleksiyonu için iş birliği yağtığı Barış Arduç ile Yedikule Hayvan Barınağı için yaptıkları örnek teşkil eder nitelikte.

Barış Arduç, Yedikule Hayvan Barınağı’nı arkadaşları ve çocuklarla ziyaret ederek, bir gününü barınaktaki hayvanların bakımına ayırdı, hep birlikte mama ve su dağıtımı yapıp, barınaktaki klubelerin boyanmasına yardım ettiler.

1540303416_Bar_____Ardu___Sosyal_Sorumluluk___5_

Barış Arduç: “Yedikule Hayvan Barınağı’ndaki dostlarımızın yaşam alanlarını güzelleştirmek ve hayatlarına dokunmak için bir günü birlikte geçirdik. Benim için çok anlamlı ve özel bir gün oldu. Hayvan dostlarımızın yaşam haklarını savunmak, onlara layık oldukları hayatları sağlayabilmek için herkesin desteğine ihtiyaç var. Sevgi ve merhamet ile her şeyi başarabiliriz.”

Umuyoruz ki önümüzdeki yıllarda ünlü isimler ve ünlü markalar bu tarz kampanyalarını daha çok artırır ve en sadık dostlarımızın sesi olurlar…

1540303410_Bar_____Ardu___Sosyal_Sorumluluk___1_

İLGİLİ HABERLER