Avansas, e-ticarette mükemmeliyetçi müşteri deneyimi yaklaşımını seçti

KOBİ’lerin ve daha büyük yapıdaki kurumsal firmaların kırtasiyeden teknolojiye, gıdadan temizlik malzemelerine kadar tüm ihtiyaçlarını en uygun fiyat ve kaliteli binlerce ürün seçeneğiyle sunan Avansas online ofis alışveriş platformu müşterileri, şirketin stoğunda her zaman hazır olan binlerce çeşit ürünü güvenli bir şekilde avansas.com adresinden anında sipariş verip, ertesi iş günü kapısına kadar teslimat yapılmasının konforunu yaşıyor.
Medyasoft ve Witty Commerce stratejik ortaklığında gerçekleştirilecek projeyle, Avansas’ın e-ticarette mükemmeliyetçi müşteri deneyimi yaklaşımı doğrultusunda, B2B ve B2C kanallarının gelişmiş hybris altyapısı ile yönetimi hedeflenmektedir. Bu vizyoner yaklaşım, Türkiye’de ilk kez bir kurumda B2B ve B2C projelerinde birlikte hybris konumlandırılmasını sağlayacak.
100’ün üzerinde uzman danışmanıyla, 1999 yılından bu yana edindiği tecrübelerle, hybris, SAP, e-ticaret ve kullanıcı deneyimi alanlarındaki yetkin kadrosuyla hizmet sunan Medyasoft ile uzun yıllardır yurt içi ve yurt dışı e-ticaret projelerini gerçekleştirmiş olan WittyCommerce iş birliğiyle gerçekleştirilecek bu projeyle Avansas’ın gelecekteki hedeflerine uygun bir altyapı sağlayacak.
Projenin Kasım 2016’da B2B ve B2C kanallarının tamamlanarak bitirilmesi hedeflenmektedir. Haziran ayında B2B, Kasım ayında B2C canlı geçişleri ile aşamalı bir proje planına göre hareket edilecek. Avansas, Medyasoft ve WittyCommerce ekiplerinin takım çalışması ile projenin planlanan zamanda başarı ile tamamlanması hedefleniyor. 
Proje tamamlandığında B2B ve B2C kanallarında, en gelişmiş omni-channel ticaret altyapısı hybris ile bütüncül bir yönetim sağlanırken, müşterilere en hızlı ve kolay şekilde ürünler sunulacak. Arka planda SAP ile tam entegre sistem, ön planda üstün kullanıcı deneyimi sağlayan güçlü hybris yapısıyla Avansas’ın alanındaki lider konumunu güçlendirmiş olacak. 
SAP Gold Partner’ı olan Medyasoft; kurumların dijital dönüşümünde güvenilir iş ortağı olarak Türkiye’de çok başarılı projelere imza atmıştır. Dijital ajans hizmetlerinden müşteri deneyimi yönetimine ve CRM uygulamalarına, kurumsal yönetim sistemlerinden eğitime ve dış kaynak hizmetlerine kadar yüzlerce kurumsal müşteriye uçtan uca katma değerli çözümler sunuyor. Medyasoft’un müşterileri arasında THY, Ülker, Godiva, ING Bank, Novartis,Turkcell gibi global şirketler de bulunuyor. 

WittyCommerce, e-ticaret alanında uzmanlaşmış, uzun yıllar yurt içi ve uluslararası e-ticaret projeleri kurmuş, yönetmiş ve geliştirmiş donanımlı ekibiyle, iş operasyonları, strateji, pazarlama ve yazılım geliştirme gibi e-ticaretin çeşitli alanlarında hizmet veriyor.  Ayrıca e-ticaret ekosistemini destekleyen “Site içi Arama” ve “Öneri Motoru” yazılımları; “Dönüşüm” ve “İçerik Yönetim” sistemleri konularında projeler geliştiriyor ve danışmanlıklar veriyor. 

İLGİLİ HABERLER