ATO Ankara Marka Festivali Düzenleyecek

Ankara’nın uluslararası alanda “marka kent” haline gelmesi için çalışmalar yürüten Ankara Ticaret Odası (ATO), 7-8-9 Aralık tarihlerinde Ankara Congresium’da geniş kapsamlı ve uluslararası nitelikte bir “Ankara Marka Festivali” (AMF) düzenleyecek. 

ATO Reklam Marka ve Pazar Geliştirme Özel İhtisas Komisyonu’nun  “Güçlü Ekonomi, Büyüyen Türkiye” sloganı ile düzenleyeceği Ankara Marka  Festivali, bugüne kadar Ankara’da yapılan en geniş katılımlı ve uluslararası  nitelikteki marka zirvesi olacak. 

Her yıl düzenlenmesi öngörülen festival, iş dünyasının önde gelen isimleri ile  ekonominin ve ülkenin geleceği olan gençleri buluşturmayı hedefliyor. 

İLHAM VEREN İSİMLER KONUŞACAK

Festivale, aralarında Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, moda danışmanı Buse Terim, sanatçılar Nil Karaibrahimgil, Gökhan Türkmen,  müzisyen Ayhan Sicimoğlu, karikatürist Erdil Yaşaroğlu ve dünya bilardo  şampiyonu Semih Saygıner’in de bulunduğu,  kendi alanında bireysel marka haline gelmiş ünlü isimler, iş adamları, global ve ulusal başarılı markaların yöneticileri ve uluslararası marka stratejistleri konuşmacı olarak katılacak.

 

İLGİLİ HABERLER